Projekt padající hvězda

Dobrý den, tak tu máme již zmíněný seznam přáníček. V papírové podobě je k dispozici v bazárku – Husova 119, p. Herman a na náměstí ve Spectrum u paní Nevrlé. Další informace ohledně volných kartiček a přáníček Vám poskytne I. Bodláková 732 727 207. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Co je Projekt „Padající hvězda“

Projekt byl již realizován v roce 2018, letos v listopadu proběhne druhý ročník.

Princip projektu spočívá v tom, že každý, kdo bude chtít udělat radost dárkem vybraným lidem z prověřených zdrojů, si z našeho seznamu vybere kartičku, dárek buď přímo koupí, nebo daruje finanční částku a my dárek zajistíme. Seznamy přání budou k dispozici na webových stránkách spolku, na facebooku a v listinné podobě na náměstí ve Spectrum u paní Nevrlé a v bazárku v Husově ulici 119 u pana Hermana. Na výše vyjmenovaných místech bude možné dárky odevzdávat.
Všem děkujeme za podporu a těšíme se, že společně můžeme dělat radost lidem, kteří si naši pomoc zaslouží.